EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Mint írták, a Terület- és településfejlesztési operatív programból (Top) finanszírozott zöldmezős beruházás eredményeként az ipari park bővítési területén, negyven hektáron kiépült a teljes alapinfrastruktúra, így feltáró utakat alakítottak ki, kiépült a közműrendszer és a távközlési és kommunikációs hálózat. A június végétől birtokba vehető újonnan létrehozott területre mikro-, kis-, közép és nagyvállalkozásokat várnak, és azt remélik a fejlesztéstől, hogy az jelentős számban növeli a munkahelyek számát is.
Az MTI érdeklődésére az önkormányzat közölte: csaknem félszáz cég megközelítően ezer dolgozójával van jelen a baranyai város ipari parkjának 185 hektárján. A területen működik a Bonafarm Csoport stratégiai partnereként üzemelő, mintegy hétszáz embernek megélhetést biztosító, Csányi Sándor érdekeltségébe tartozó MCS Vágóhíd Zrt. is. A most záruló fejlesztés szükségességét az adta, hogy a meglévő ipari parkban már nem állt rendelkezésre a beruházók igényeinek megfelelő, nagy kiterjedésű szabad ipari terület.
Címlapkép forrása: MTI/Sóki Tamás










