EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
A vezérezredes közlése szerint Hegyeshalomban és Rajkán telepítettek nagynyomású mentesítőkészleteket, amelyeket a fehérvári vegyvédelmi ezred katonái kezelnek. A rendőrségi kiterelés után fertőtlenítik az állatokat szállító járműveket a vírus terjedésének megakadályozása érdekében. Hozzátette:
Emellett a katonaság a mentesítő eszközök feltöltéséhez ipari vizet szállít, és a vizet a civil mentesítő eszközök részére is biztosítják.
A vezérezredes kiemelte, hogy talaj- és vízminták értékelésével képesek a vírus kimutatására a szivárgó vizekben, illetve a Magyar Honvédség biztosítási feladatokat láthat el bizonyos objektumok zárásával és annak ellenőrzésével.











