Kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák, FIGYELEM!
A Portfolio Csoport májusi AgroFood és AgroFuture konferenciáján a kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák ismét kedvezményes, fix 30 000 Ft + áfa áron vehetnek részt! A Portfolio május 19-i AgroFood konferenciáján az élelmiszeripar dilemmái, aktualitásai és prognózisai lesznek fókuszban, míg május 20-án a Portfolio AgroFuture konferencián a működő és fenntartható megoldások, a jövőálló gazdálkodás kap kiemelt szerepet. Találkozzunk!
A Gruppo Imprese Fotovoltaiche Italiane (GIFI) nevű iparági szervezet előrejelzése szerint 2011-ben 5 ezer megawattal bővülhet a világ leggyorsabban fejlődő napenergiapiaca, Olaszország naperőmű kapacitása.
Ami a hosszabb távú előrejelzéseket illeti, 2015-ig 15 ezer megawattos bővülést vár a GIFI, a 2010-es 3000 megawatthoz képest.










