EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
A Horsch Maschinen GmbH 356 millió eurós rekordforgalmat könyvelhetett el 2017-ben. 2016-ban még csak 300 milliós eurós bevételt értek el, a növekedés 19 százalékos.
Az exporthányad is nőtt, már eléri a 80 százalékos mértéket, tehát csak minden ötödik jármű kerül a hazai (németországi) piacra.
A kelet-európai országokkal bonyolódik a forgalom 53 százaléka. Különösen elégedettek az ukrajnai gépértékesítések alakulásával. Nyugat-Európára csak az eladások 20 százaléka esik, a maradék 7 százalékot a világ egyéb részeivel bonyolítják. Olyan térségekre kell itt gondolni, mint Észak-Amerika, Kína és újabban Brazília.
A cég alkalmazottainak száma világszerte eléri az 1600-at. Az eddigi megbízások alapján a Horsch az idei évre is emelkedő értékesítési trenddel kalkulál, az igények növekedését fejlesztésekkel igyekszik lekövetni a cég.






