Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
Nagy kiterjedésű anticiklon határozza meg az elkövetkező időszak időjárását, ebben lényeges változás még a jövő hét nagy részében sem látszik, legalább még 10 napig marad a szeptemberi nyár - írja az Időkép. Sokat fog sütni a nap, csapadék nem várható, és a légmozgás is csak időnként lehet élénk. A nappali felmelegedés erősödik, kezdetben 25-30, hétvégétől már 26-32 fok között alakulhatnak a maximumok. A hajnali órákra viszont felfrissül majd a levegő, a legtöbb helyen 15 fok alá csökkenhet a hőmérséklet.

 
		
	







 
				



 
		