Váratlan fordulat jön az időjárásban: ilyen is rég volt már

Váratlan fordulat jön az időjárásban: ilyen is rég volt már

MTI
A hétvégén több lesz a napsütés, de néhol továbbra is lehetnek kisebb záporok, akár zivatarok - derült ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből.

Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!

Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!

Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! 

Pénteken gomolyfelhős, napos idő lesz a jellemző, de keleten kialakulhatnak kisebb záporok. A legalacsonyabb hőmérséklet általában plusz 3 és 8 Celsius-fok között alakul, de az északkeleti völgyekben ennél pár fokkal hidegebb, akár gyenge fagy is lehet. A legmagasabb hőmérséklet 17 és 21 fok között valószínű.

Szombaton sem zárható ki egy-egy zápor, de jellemzően napsütéses idő várható. A hőmérséklet hajnalban általában plusz 2 és 7 fok között alakul, de a fagyzugos helyeken 0 fok köré is lehűlhet a levegő. Délután 18-22 fokot mérhetnek.

Vasárnap is több órára kisüt a nap, de nyugaton akár hosszabb időre is eltakarhatják a napot a felhők. Helyenként előfordulhat zápor, zivatar, nagyobb eséllyel az ország déli felén. A minimumhőmérséklet általában 4 és 10 fok között alakul, a fagyzugos körzetekben pár fokkal hidegebb is lehet. Délutánra 18 és 23 fok közé melegszik fel a levegő - olvasható az előrejelzésben.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
Támogatott tartalom

ARASZ Gazdálkodási Napló és Farm menedzsment! (x)

Az elmúlt évek tapasztalatait felhasználva az Arasz komoly segítség volt a Gazdálkodási napló és az EGN beadás követelményeinek való megfelelésben a gazdálkodások adminisztrációs terheinek csökkentésében.

EZT OLVASTAD MÁR?