2025. szeptember 14. vasárnap Szeréna, Roxána
Szerkesztő-újságíró kollégát keres az Agrárszektor

Szerkesztő-újságíró kollégát keres az Agrárszektor

agrarszektor.hu
Szia! Mi vagyunk az Agrárszektor, Magyarország egyik legolvasottabb agrárgazdasági hírportálja, és szerkesztő-újságíró kollégát keresünk. Ha naprakész és tájékozott vagy az agrárium és az élelmiszeripar világában, érdeklődsz az ezzel kapcsolatos témák iránt, ráadásul ismered az ágazatban tevékenykedő piaci szereplőket is, akkor ne habozz, jelentkezz itt és dolgozz nálunk te is. 

Extra Early Bird jegyek az Agrárszektor 2025 konferenciára!

Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.

Hogy mi is lesz a feladatod ebben a pozícíóban?

  • Az agrarszektor.hu hírportál napi tartalmának összeállítása, szerkesztése;
  • Szakmai anyagok (körképek, elemzések, interjúk, riportok) készítése elsősorban az agrárium és az élelmiszeripar területéről.

Ezek várnak rád az Agrárszektornál

  • Tagja lehetsz egy pörgős, profi és független szerkesztőségnek;
  • Komoly szakmai feladatokat bízunk rád, már az első perctől kezdve;
  • Izgalmas, aktuális témákról írhatsz, a saját stílusodban;
  • Érdekes és fontos emberekkel készíthetsz interjúkat;
  • Megvalósíthatod a saját ötleteidet, kiélheted kreativitásod;
  • És persze anyagilag is elismerjük a munkádat. 

Amit jó tudnod!

A szerkesztőségi, újságírói, illetve agrár szakújságírói tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel, pályakezdők jelentkezését is várjuk. 

JELENTKEZÉS ITT!

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?