Újra vesznek magyar húst az oroszok
Március közepétől indulhatnak meg a szállítások.
Március közepétől indulhatnak meg a szállítások.
Újra beindítják a sátoraljaújhelyi húsüzemet.
Brüsszelben nem nyugodtak a tavalyi botrány miatt.
Inkább nevet váltottak és Kaiser Foodként folytatják a magyar húspiacon.
A tönk széléről rángatták vissza az iparágat az utolsó pillanatban.
Mindenkit büntetnek az oroszok a litván sertéspestis miatt.
A fogyasztóknak kedveznének az adócsökkentéssel, de az ma nem megy. Az élelmiszeripar kevésbé számít.
Akár a negyedével is nőhet az oroszországi agrárexportunk, ha a hatóságok is hagyják.

Az előző évek mélyrepülése után az idei év elején megugrott a fűkaszák és a bálázók iránti kereslet.
A zöldség hosszú utat tett meg az amerikai őshazából addig, hogy a magyar konyha egyik szimbólumává vált.
Az olívaolaj-ágazat szereplői ma már a gazdasági fenntarthatatlanságot, a növekvő költségnyomást és a jövedelmezőség romlását érzik a legnagyobb kockázatnak.
Miközben a magyar görögdinnye-termés 2004-ben még rekordnak számító 251 ezer tonnát ért el, 2022-re történelmi mélypontra zuhant.
Egyre többen hiszik azt, hogy az időjárás titkos összeesküvések eredménye, holott ez nem igaz.