Több mázsa élelmiszert megsemmisített a NAV: őrület, hol találtak rájuk

Több mázsa élelmiszert megsemmisített a NAV: őrület, hol találtak rájuk

MTI
Pótkerekek, használt bútorok és ruhák között bukkantak rá több mázsányi fagyasztott élelmiszerre a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Bevetési Igazgatóságának pénzügyőrei egy budapesti raktárban. A szakemberek elrendelték az élelmiszerek megsemmisítését.

Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!

Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!

Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! 

A NAV hétfőn közölte az MTI-vel, hogy a pénzügyőrök távol-keleti töltött gombócokat, húskészítményeket és mirelit zöldségeket találtak egy ételféleségek tárolására alkalmatlan helyiségben, a koszos, hűtetlen raktár padlóján, valamint dobozokban egymásra halmozva. A járőrök azonnal értesítették az illetékes kormányhivatal munkatársait, akik megállapították, hogy a helyszínen fellelt állati eredetű és másféle termékek fagyasztására vagy hűtésére nem állt rendelkezésre semmilyen berendezés, emellett a higiéniai körülményeket sem ítélték megfelelőnek. A hatóság emberei késlekedés nélkül elrendelték az összes ennivaló megsemmisítését.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?