Hatalmas tűz ütött ki, állatok is veszélyben voltak

Hatalmas tűz ütött ki, állatok is veszélyben voltak

MTI
Nagy területen ég a nádas Soroksárnál, a tűz egy lovardát és egy magasfeszültségű vezetéket is veszélyeztet - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken honlapján.

Kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák, FIGYELEM!

A Portfolio Csoport májusi AgroFood és AgroFuture konferenciáján a kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák ismét kedvezményes, fix 30 000 Ft + áfa áron vehetnek részt! A Portfolio május 19-i AgroFood konferenciáján az élelmiszeripar dilemmái, aktualitásai és prognózisai lesznek fókuszban, míg május 20-án a Portfolio AgroFuture konferencián a működő és fenntartható megoldások, a jövőálló gazdálkodás kap kiemelt szerepet. Találkozzunk!

A hatóság közlése szerint a nádas több hektáron ég az M51-es, az 5-ös és az M0-ás utak által határolt területen. A fővárosi tűzoltók nagy erőkkel vonultak a helyszínre. A nehezen járható, nehezen felderíthető terület oltásában részt vesznek a Lőrinc-kertvárosi, a rózsadombi és a délegyházi önkéntes tűzoltók is.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?