Extra Early Bird jegyek az Agrárszektor 2025 konferenciára!
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Vasárnap éjszaka folyamán főleg az ország északi felén kiterjedtebb köd, illetve rétegfelhőzet fog képződni, amely hétfőn napközben az ország északi, északkeleti harmadán, illetve helyenként a Fertő-tó környékén makacsul tarthatja magát, másutt a feloszlását fátyolfelhős, napos idő követi, olvasható a met.hu oldalán. Legfeljebb a ködös tájakon fordulhat elő jelentéktelen szitálás. A déli szél többfelé megélénkül, a Dunántúl északi felén erős, a Kisalföldön viharos széllökésekre is számítani lehet. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -1 és +6 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet hétfőn általában 8 és 16 fok között várható, de a tartósan borult tájakon ennél több fokkal hidegebb is lehet.

A hét további részében nagyrészt változóan felhős lesz az ég, hosszabb-rövidebb időre kisüt a nap, csapadék nem valószínű. Csütörtökön nyugaton átmenetileg megvastagszik a felhőzet, ott néhol kisebb eső is lehet. Főként északkeleten hajnalonként köd képződhet, amely néhol tartósabban is megmaradhat. Az Észak-Dunántúlon gyakran megerősödik, időnként viharossá fokozódik a délnyugati, déli szél. Jelentős mennyiségű csapadék (legalább napi 5 mm) az ország területén nem valószínű.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet többnyire -1 és +10 fok között alakul, a szeles területeken lesz enyhébb az éjszaka. A legmagasabb nappali hőmérséklet eleinte 10 és 18, majd 8 és 14 fok között várható, de a tartósan ködös tájakon ennél hidegebb is lehet.