Legyen Ön is Extra Early Bird | Agrárszektor 2025 konferencia
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, az év egyik legrangosabb agrárszakmai eseményére.
A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Tarasz Viszockij az ukrán nemzeti televíziónak nyilatkozva aggodalmát fejezte ki, hogy a megszállt területeken tárolt, szerinte 1,5 millió tonna gabona nagy részét is ellophatják az oroszok − írja az Index a Guardian alapján. Az ukrán külügyminisztérium azzal vádolta meg Oroszországot, hogy az általa megszállt területekről jelentős mennyiségű gabonát vittek el, ezzel veszélyeztetve a világ élelmezésbiztonságát.