Kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák, FIGYELEM!
A Portfolio Csoport májusi AgroFood és AgroFuture konferenciáján a kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák ismét kedvezményes, fix 30 000 Ft + áfa áron vehetnek részt! A Portfolio május 19-i AgroFood konferenciáján az élelmiszeripar dilemmái, aktualitásai és prognózisai lesznek fókuszban, míg május 20-án a Portfolio AgroFuture konferencián a működő és fenntartható megoldások, a jövőálló gazdálkodás kap kiemelt szerepet. Találkozzunk!
A megjelenés a bioszektorban résztvevő magyar cégek számára is óriási lehetőség, hiszen kitűnő terepe az újdonságok, az innovatív élelmiszerek vagy kozmetikumok bemutatásának. Az Agrármarketing Centrum rendszeres szereplője a kiállításnak, ezúttal egy 116 négyzetméteres standon 12 vállalkozás kínálja termékeit és szolgáltatásait a szakmai látogatóknak. A magyar standon többek között bio zöldségeket és gyümölcsöket, ivóleveket, szárított fűszereket, bio gluténmentes termékeket, hidegen sajtolt olajokat ajánlanak a potenciális beszerzők figyelmébe, de olyan különlegességek is megtalálhatóak az élelmiszereken túl most először, mint a bio takarmánykeverékek, vagy az organikus állatgyógyászati készítmények - írja közleményében az Agrármarketing Centrum.
Az Agrármarketing Centrum élelmiszer exportfejlesztési üzletága, a Hungarian Food Business Program is megjelenik a kiállításon, ahol folyamatosan regisztrálják a lehetséges külföldi beszerzőket a Hungarian Food Business Catalogue elnevezésű digitális platformra. Az online adatbázis elsődleges célja, hogy összehozza az exportra lépni kívánó magyar vállalkozásokat külföldi disztribútorokkal. A katalógusba jelenleg már 219 magyar élelmiszeripari gyártócég több mint kétezer termékkel, 364 külföldi beszerző vállalat és további 129 egyéb felhasználó (jellemzően nagykövetség, főkonzulátus, szakmai szervezet) regisztrált.










