46 szakképző fenntartását veszi át a VM

agrarszektor.hu
Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter 2013. március 29-én írt alá megállapodást Balog Zoltán emberi erőforrások miniszterével az agrár-szakképző iskolai hálózat kialakításáról. Augusztus elsejétől 46 szakképző intézmény fenntartását veszi át a Vidékfejlesztési Minisztérium.

Az intézmények átvételének részleteiről a felek 2013. május 31-ig állapodnak meg: a szerződés többek között kiterjed majd a zavartalan működtetés, így különösen a pedagógusok bér- és járulékterheinek, valamint a szakképző iskolák és feladatellátási helyek üzemeltetési költségeinek biztosítására.

CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
Támogatott tartalom

KWS – Élen jár repcében! (x)

Azok a hibridek adnak valódi biztonságot, amelyek nem egyetlen tulajdonságban erősek, hanem komplex stressztoleranciával támogatják a gazdálkodói döntést.

FIZETETT TARTALOM