Ez a módszer jelenti a jövőt? Sok gazda már így csinálja a magyar földeken is
A csávázási technológiák alkalmazása elengedhetetlen ahhoz, hogy a termesztett növényeket már a korai fázisban megvédhessék a termelők.
A csávázási technológiák alkalmazása elengedhetetlen ahhoz, hogy a termesztett növényeket már a korai fázisban megvédhessék a termelők.
Eltérő évjáratok tapasztalatait összegyűjtve több száz parcella technológiáját jegyzik évről évre a Kwizda szakemberei
Az oltott zöldségpalánták drágábbak, de többet is várhatunk tőlük, és már a kiskerttulajdonosok is be tudják szerezni őket.
A Force család 20 éve változatlan minőségben és hatékonyságban védi a kultúrnövényeinket.
Hőkezeléssel tartósíthatunk és fertőtleníthetünk, célja, hogy a mikrobiológiai aktivitás gyakorlatilag megszűnjön, ellenkező esetben a termék megromlik.
Rajzik a kukoricabogár, de nem pihen a kukoricamoly sem.
Itt az idő belevágni a termesztésbe!
Nem csak növényvédő szerekkel pusztíthatod el őket.
A precíziós technológiák alkalmazása és a rezisztenciakezelés ma már nemcsak lehetőség, hanem szükségszerűség a fenntartható és versenyképes kukoricatermesztés érdekében.
Új kutatások célja, hogy a hiányzó információk révén jobban megértsük az ökoszisztémák változásainak globális hatásait.
A kiskertek művelése az öngondoskodáson túl állandó elfoglaltságot és új célt is adhat a hátrányos helyzetű családoknak.
Volumenében továbbra is takaréklángon van a termékpálya, értékben pedig még csökken is.
2023-ban olyan megállapodás született a WWF és a K&H között, amelynek célja a biodiverzitás fontosságára való figyelemfelhívás.
Az elmúlt évek időjárási anomáliái – különösen a csapadékszegény, aszályos tavaszok – folyamatosan növelik a posztemergens gyomirtási technológiák jelentőségét a kukoricatermesztésben.