Újabb élelmiszer pályázhat a Kiváló Magyar Élelmiszer védjegyre itthon

Újabb élelmiszer pályázhat a Kiváló Magyar Élelmiszer védjegyre itthon

agrarszektor.hu
2024. augusztus 15-én már a Formában sült szeletelt szendvics- és toast kenyér termékkategóriában is megnyílt a pályázati lehetőség a Kiváló Minőségű Élelmiszer védjegyre. A kme.hu weboldalon megtalálhatóak a termékekhez kapcsolódó Speciális tanúsítási követelmények, az oldal használatához szükséges KMÉ Felhasználói kézikönyv, valamint a pályázati felületre is ezen keresztül lehet eljutni.

Rangos Agrárdíjak az Agrárszektor 2025 konferencián!

Jelentkezzen vagy jelölje kollégáját, barátját, ismerősét a Portfolio Agrárdíjaira!

A decemberi Agrárszektor konferencián immár 11. alkalommal adjuk át 10 kategóriában rangos agrárdíjainkat, amelyekre az ágazat bármely kiemelkedő szakmai munkát végző szereplője pályázhat, illetve nevezhető.

Nevezzen Ön is szeptember 15-ig!

A pályázatok összeállításával, beadásával kapcsolatban a Védjegyiroda munkatársai akár telefonon (+36-30/306-4238), akár elektronikus úton (vedjegy@elbc.hu) készséggel állnak rendelkezésre. Ezúttal is szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy a Közös Agrárpolitikai támogatások pályázatainál 5 plusz pont jár minőségrendszerben való részvételért. Mivel Magyarországon a Kiváló Minőségű Élelmiszer (KMÉ) védjegy az egyetlen elismert és notifikált nemzeti minőségrendszer az élelmiszerek viszonylatában, ezért a védjegyhasználók 5 extra pontot kapnak a pályázatok elbírálásakor, amellyel jelentős előnyre tehetnek szert - írja a NAK.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
Támogatott tartalom

Majd a mázsa megmondja! (x)

KWS repcehibridek: piacvezető stabilitás, modern genetika és kiemelkedő terméseredmények 2025-ben is.

EZT OLVASTAD MÁR?