Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
Csütörtökön erősen felhős vagy borult lesz az ég, majd késő délutántól a Dunántúlon szakadozni, csökkenni kezd a felhőzet - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ). Nyugat felől fokozatosan átvonul térségünk felett egy összefüggő csapadékzóna, emiatt pedig országszerte számíthatunk esőre. A délies szelet inkább csak élénk lökések kísérhetik. A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire 10 és 15 fok között alakul.
Pénteken északkeleten maradhatnak tartósabban felhős körzetek is, másutt azonban gomolyfelhő-képződés mellett általában sok napsütésre számíthatunk. Északkeleten és északnyugaton elszórtan, a többi térségben néhol valószínű zápor, és egy-egy zivatar is kialakulhat. A nyugatira, északnyugatira forduló szél sokfelé megélénkül, helyenként megerősödik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 3 és 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet 17 és 22 fok között alakul.











