EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Szerdára elvonul a front, a változóan felhős-napos időben már csak az északi-északkeleti határ mentén fordulhat elő kevés zápor - írja az Időkép. Még marad a szeles idő. Hajnalban többfelé 10 fok alá csökkenhet a hőmérséklet, és a nappali felmelegedés is mérsékelt lesz, a maximumok 19 és 25 fok között alakulnak.
A hét második felében aztán egyre zavartalanabb lesz a napsütés, gyenge csapadék legfeljebb csütörtökön nyugaton fordulhat elő. A légmozgás időnként megélénkülhet, kezdetben északi-északnyugati, a hétvégén már délies irányból, erős, viharos szélre azonban nem kell számítani.
Csütörtök és péntek hajnalban még többfelé kell számítani 10 fok alatti minimumokra, a szélcsendes völgyekben 5-6 fok is lehet. Hétvége felé enyhülnek az éjszakák, és napközben is egyre melegebb lesz, főként vasárnap újra elérhetjük a 30 fokot.










