Extra Early Bird jegyek az Agrárszektor 2025 konferenciára!
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Két hét múlva karácsony, és bizonyára sokakat foglalkoztat a kérdés, hogy idén vajon összejön-e a hó vagy legalább a hideg az ünnepekre, vagy szürke, sáros, esetleg tavasziasan meleg idővel kell beérnünk ezen az éven is. Előtte azonban nézzük meg nagy vonalakban mire kell készülnünk az ünnepek előtt - írja az Időkép. A hét hátralévő részében szárazabb, naposabb idő várható, majd a jövő hét első felében - a nyugatról érkező óceáni légtömegnek köszönhetően - enyhe időjárás jöhet. Visszaszorulhatnak az éjjel fagyok, napközben pedig akár 10 fok fölé is emelkedhet a csúcshőmérséklet.
A folytatás azonban még homályba vész, az előrejelzések ugyanis innentől kezdve egyre kaotikusabbá válnak. Az anomália előrejelzések egyelőre az átlagnál kicsivel melegebb időjárást mutatnak az ünnepi időszakra (december 23-29.), de ezekből az előrejelzésekből a konkrét karácsonyi időjárási helyzet még nem olvasható ki. A fehér karácsonyról álmodozóknak tehát még nem kell feladni a reményt. Érdemes lesz figyelemmel kísérni a legfrissebb előrejelzéseket.