EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Nagy István agrárminiszter a videóban emlékeztetett, hogy az Országgyűlés elfogadta a családi gazdaságokról szóló törvényjavaslatot, így az új jogszabály január 1-én hatályba is léphet. A három új működési formának köszönhetően csaknem 300 ezer őstermelő és a családi gazdaságok mintegy 83 ezer dolgozója számára válik kedvezőbbé és könnyebbé az adózás, megújul és egyszerűbb lesz a családi gazdaságok működése.
- tette hozzá a tárcavezető.
Maszlik Zoltán, családi gazdálkodó elmondta, hogy a családja minden tagja a gyerekektől kezdve a gazdaságukban dolgoznak, és ez egy jövőkép számukra, itt el tudják képzelni a megélhetésüket. A törvény által biztosított kedvezmények, adókedvezmények lehetőséget nyújtanak arra, hogy fejlesztéseket tudjanak végrehajtani a jövőben.
Kovács László agrármérnök, méhtenyésztő kiemelte, hogy az új törvény, amely a családi gazdaságok megerősödését, növekedését, fejlődését biztosítja, ezáltal a generációváltást is elősegíti, a vidék megtartó erejét növeli, és egy új perspektívát nyit a gazdálkodók számára. Hosszú távon jó megélhetést biztosít a családoknak - tette hozzá a videóban.










