Tombola és értékes nyeremények az Agrárszektor 2025 konferencián!
Tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén!
Intenzíven vizsgája annak lehetőségét a kormány, milyen módon nyújthat további segítséget a baromfipiaci szereplőknek a madárinfluenza miatt - mondta kormányinfós tájékoztatóján Lázár János. Külön is kiemelte a baromfi-feldolgozókat. Ha a kormány nem segít, mások léphetnek be a magyar feldolgozók piacaira - szögezte le a miniszter.
Korábbi döntések szerint a kormány teljes mértékben megtéríti a madárinfluenza miatti közvetlen károkat. Emellett nemrég arról is döntött, hogy 1,5 milliárd forint de minimis jövedelempótló támogatást is nyújt.








 
				



 
		