Gajdos László a közösségi oldalán küldött videoüzenetében arról beszélt, hogy idén sem ússzuk meg az aszályt, és ilyenkor különösen fontos, hogy a növényzet takarja a talajt, hogy az ne száradjon ki annyira. Ha a füvet gyakran vágják, sokkal többet kell öntözni, ezért azt kéri, aki teheti, legalább májusban ne vágja le a füvet. Hozzátette, hogy ezzel nagyon sokat lehet tenni a környezetért, hiszen a beporzóknak szüksége van a virágokra, valamint a növények a szén-dioxidot is megkötik - derül ki a videoüzenetből.

Közzétette Magyar Péter a Tisza tervét: mindenki megérezheti, ami jön
Egy azonnali rövid- és középtávú vízügyi cselekvési és kommunikációs terv összeállítására kérték fel Gajdos Lászlót.










