Early Bird jegyek az Agrárszektor 2025 konferenciára!
Szerezze meg jegyét most még Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Sokakban felmerül a kérdés, lesz-e még idén nyáriasabb idő? Az előrejelzések szerint egyelőre biztosan nem. Most hétvégén ugyan még többfelé elérheti a hőmérséklet a 20 Celsius-fokot, ám jövő héten a Magyarországtól északra, északkeletre elterülő anticiklon peremén északkelet felől egyre hűvösebb légtömegek érkeznek. Emiatt délutánonként országszerte 20 Celsius-fok alatt marad a hőmérséklet, és éjjelente is egyre hidegebb lesz, a derültebb tájakon akár az első őszi fagyok is megjelenhetnek.
Az időjárás jellegében ugyanakkor még elég nagyfokú bizonytalanság mutatkozik. Több modellfutás is hidegörvényt pedzeget, így egy felhősebb, esősebb forgatókönyv is megvalósulhat.