Kedden este 11-kor a fölénk áramló hideg levegő már kezdett nyugalomba jutni a Dunántúlon, így csak 1 fok volt a nyugati határnál, a Mátrában pedig fagypont alá csökkent a hőmérséklet - írja az Időkép. A -0,7 fokban a Kékesen havazni kezdett az este leple alatt. Kevesebb mint egy óra leforgása alatt kifehéredett hazánk legmagasabb pontja.

Beindult a havazás Magyarországon: itt mindent ellepett a hó
Télies időjárás köszöntött be a Dunántúl legmagasabb pontjain, több hegység is fehérbe öltözött.










