Még néhány napig EXTRA EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
A nyugati, déli áramlás lesz uralkodó, ami melegebb levegőt szállít a Kárpát-medencébe és ezzel együtt a magasabb légrétegekben szintén melegedés kezdődik - írja az Időkép. A szél kisöpri a ködös, párás időt és nemcsak a nappalok, az éjszakák is enyhülnek.
Főként a fagyzugos helyeken, az Északi-középhegységben és hétvégén néhol az Alpokalján lehet még gyenge fagy, máshol az ilyenkor megszokottnál jóval enyhébb tartományban alakulnak a minimumok. A csúcshőmérséklet pénteken már 10-12 fok körül tetőzik délnyugaton, nyugaton, szombaton egyre több helyen, vasárnap csak néhol marad 10 fok alatt hőmérséklet, de a legtöbb helyen 10-15 fok várható. Hétfőn szinte tavaszira fordul az idő, elérhetjük a 15-17 fokot. Keddtől viszont fokozatos lehűlés veszi kezdetét.






