Ilyen is megtörténhet! - Gyilkoltak a szamarak

agrarszektor.hu
Vádat emeltek az állattartó ellen.

Már csak néhány nap az Agrárszektor 2025 konferenciáig!

180+ előadó, 30+ kiemelt téma, 40+ óra szakmai program, 3 nap szakma, élmény, networking várja a résztvevőket! Valamint idén először tombolával és értékes nyereményekkel várjuk az Agrárszektor konferencia résztvevőit az esemény 2. napjának végén! FŐNYEREMÉNY: Az AXIÁL Kft. felajánlásából a szerencsés nyertes egy Fűnyírótraktor Portland Hawk H9212RD-rel lesz gazdagabb!

Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! 

Foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétsége miatt emelt vádat az ügyészség azon állattartó ellen, akinek a szamarai tavaly május 13-án megtámadtak és halálra harapdáltak egy férfit a Vas megyei Magyarszecsőd külterületén.

Simon József Vas megyei főügyész az MTI-vel közölte: a vád szerint a sértett halála közvetlen összefüggésben volt azzal, hogy a vádlott megszegte a rá mint állattartóra vonatkozó előírásokat. Nem megfelelően zárta be a kétszárnyú kaput, így az állatok kijutottak a bekerített telepről, majd megtámadták a közforgalom elől el nem zárt földúton segédmotor-kerékpárral közlekedő sértettet.

A támadás következtében a sértett leesett a motorról, ezután a szamarak néhány méteren át vonszolták, megtaposták, több helyen megharapták. A férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe - idézte fel közleményében a főügyész.

NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. november 28. 11:31