2026. április 11. szombat Leó, Szaniszló
Kiderült, miért tűnt el több száz millió köbméter víz Magyarországon

Kiderült, miért tűnt el több száz millió köbméter víz Magyarországon

MTI
Évente mintegy 138,8 millió köbméter ivóvíz tűnik el Magyarországon az elöregedett víziközmű-hálózatok miatt - közölte az ECORPS Kft. a Magyar Víziközmű Szövetség adataira hivatkozva.

Kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák, FIGYELEM!

A Portfolio Csoport májusi AgroFood és AgroFuture konferenciáján a kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák ismét kedvezményes, fix 30 000 Ft + áfa áron vehetnek részt! A Portfolio május 19-i AgroFood konferenciáján az élelmiszeripar dilemmái, aktualitásai és prognózisai lesznek fókuszban, míg május 20-án a Portfolio AgroFuture konferencián a működő és fenntartható megoldások, a jövőálló gazdálkodás kap kiemelt szerepet. Találkozzunk!

A hálózati veszteség a cég becslése szerint 19-21,5 milliárd forint közpénzkiesést okoz évente. Illés Gábor ügyvezető szerint a megoldást korszerű, hegesztett PE100 polietilén csőrendszerek bevezetése jelentené. A szakértő hangsúlyozta: digitális nyomon követéssel és egységes minőségbiztosítással jelentősen növelhető a hálózatok üzembiztonsága és élettartama. 

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?