Hogyan juthatunk agrártámogatásokhoz 2026-ban?
A Portfolio Csoport Agrárium 2026 Konferenciája a tavasz egyik legjelentősebb agrárszakmai eseménye. Olyan évindító jellegű rendezvény, amely arra törekszik, hogy bemutassa mindazokat a lényeges szabályozási, piaci, támogatási, finanszírozási és jövedelmezőségi változásokat, amelyek meghatározzák az agrárgazdasági szereplők tevékenységeit 2026-ban.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők, ökogazdák, fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták, csütörtök késő este délnyugat felől kiterjedt csapadékmező érkezik, amelyből az északi megyék térségében, főként Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, valamint az Alpokalján éjszaka előfordulhat ónos eső. Borsod-Abaúj-Zemplén megyében a hóval borított tájakon akár egy milliméternyinél több sem kizárt. A tartós, többórás ónos eső miatt erre a megyére másodfokú figyelmeztetést adtak ki.
Heves és Nógrád megyében gyenge ónos eső várható, ezekre a megyékre elsőfokú figyelmeztetést adtak ki péntekre. A meteorológiai szolgálat zivatar miatt szintén elsőfokú figyelmeztetést adott ki péntekre Baranya, Bács-Kiskun, Békés és Csongrád-Csanád megye területére.










