Saras eső csaphat le ránk a következő napokban: erre jó lesz felkészülni

Saras eső csaphat le ránk a következő napokban: erre jó lesz felkészülni

agrarszektor.hu
A legfrissebb meteorológiai jelentés szerint afrikai homok érkezett Magyarország fölé. Mivel a következő napokban csapadékosabbra fordul az időjárás, mindenki számoljon a saras esőkkel, záporokkal is.

Extra Early Bird jegyek az Agrárszektor 2025 konferenciára!

Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.

Afrikai homok érkezik Magyarország fölé. Már vasárnap szürheti a napfényt a fölénk érkező homok, a naplemente pedig különösen látványos lehet. Mivel jövő héttől csapadékosabbra fordul az időjárás, hétfőtől saras esővel kell számolni - írta meg az Időkép.hu.

A szaharai homokot hétfőn elszórtan kisebb eső, záporok moshatják ki, keddtől többfelé alakulhatnak ki záporok, intenzív záporok. Számítani lehet rá, hogy a szabad ég alatt parkoló autók foltosak lesznek. Ha van lehetőség, érdemes fedett helyre parkolni, illetve lefedni a kerti bútorokat.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?