Megérkezett a vihar: komoly jégeső verte el ezt a térséget

Megérkezett a vihar: komoly jégeső verte el ezt a térséget

agrarszektor.hu
Zivatarosan indult a hétfő reggel Heves vármegyében és tőle picit északra, a radaron jókora piros pacák ólálkodtak. A Hungaromet másodfokú riasztást is kiadott néhány régiróra a várható intenzív felhőszakadások miatt. Bátonyterenye például már 27 mm esőnél jár. 

Extra Early Bird jegyek az Agrárszektor 2025 konferenciára!

Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.

Jászjákóhalmára jég is jutott rendesen, de nem nagy méretűek. A Heves vármegye déli részén található kis községen, Viszneken szintén jég hullott - észlelőnknek szerencséje volt, hogy a szőlőjét hálóval óvta, így az nem csak a madarak és az UV ellen tett jó szolgálatot. Az biztos, a térségben nem unalmas a hétfő reggel, Salgótarján környékén is egymást érik a zivatarok - írja az Időkép.

Címlapkép forrása: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?