Extra Early Bird jegyek az Agrárszektor 2025 konferenciára!
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, ahol kistermelők és fiatal gazdák most 64.900 Ft + áfa összegért vehetnek részt az év egyik legnagyobb és legrangosabb agráreseményén! A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
A koronavírus-járvány miatt kialakult gazdasági válság komolyan érintette a hazai agrárgazdaság szereplőit, és hosszabb távon is befolyásolhatja a gazdálkodási feltételeket, illetve a piaci-értékesítési körülményeket. Az alkalmazkodáshoz a vállalkozásoknak újabb versenyképesség-növelő beruházásokat kell végrehajtaniuk, amelyekhez égetően szükségük lehet támogatásokra.
A Portfolio Agrár Klub áttekintéséhez kattintson ide>>
A szeptember 30-i online Portfolio Agrár Klub azt mutatja be, hogy a válság enyhítése érdekében milyen új fejlesztési támogatási lehetőségek nyílnak meg a Vidékfejlesztési Programban. A rendezvény kiemelten foglalkozik azzal a 80 milliárd forintos pályázati lehetőséggel, amely októbertől lesz elérhető az állattenyésztők és a kertészetek számára.
Az Agrár Klub teljes programját itt érheti el>>

A rendezvény az Agrárminisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara vezetőinek részvételével tárgyalja a koronavírus agrárgazdasági hatásait, illetve a kitörési és fejlesztési lehetőségeket. A klub kerekasztal-beszélgetésében pályázati tanácsadással és gazdálkodással foglalkozó szakemberek is részt vesznek.
Az előadók listáját itt tekintheti meg>>
A rendezvényen a részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.
A jelentkezési feltételekről itt tájékozódhat>>