Súlyos csapás érte a Békés megyei vadászokat: százmilliókat buktak egy év alatt
Nehéz éven vannak túl.
Nehéz éven vannak túl.
2020 augusztusában adták át a Támba Kft. új vadhúsfeldolgozóját.
A vadászati védegylet egyeztetéseket kezdeményez az Agrárminisztériummal.
Gyéríteni kell a vaddisznóállományt Magyarországon.
Már elérhető a vaddisznóállomány szabályozásáról szóló Nemzeti Akcióterv.
A koronavírus-pandémia megtörtént a magyar vadgazdálkodás fejlődését is.
A téli etetés káros is lehet.
Indoklásuk szerint a vadászat nem halasztható, gazdálkodási tevékenység.
Az állat és a puska is eltűnt.
Kétszer annyi vadat ejtettek el a hazai szakemberek, mint egy éve.
Nagy a baj.
Durva veszteségekre készülhetnek a vadásztársaságok.
A pénteki Kormányinfón kiderült, üzleti útnak számít-e a bérvadászat.
Az Agrárkamara az itthoni vadászatokat javasolja a magyar vadászoknak.
A beutazási tilalom teljesen ellehetetlenítené a közelgő gímbika szezont.
Módosulnak a szabályok.
A kormány támogatja a vadhús fogyasztását, mondta a miniszterelnök-helyettes.
Egyre szemtelenebbek a vadmalacok.
Oroszországban és Kínában már a hatóságok ügyelnek a tilalom betartatására.
Teljesen a padlóra küldte a hazai vadászati ágazatot a koronavírus.

Ezek a jelenségek legtöbbször nem betegségek következményei, hanem a növényeket érő stressz, tápanyaghiány vagy helytelen termesztési technológia eredményei.
A kaprot általában nem termesztjük, az csak bejön a kertbe és akkor ott is hagyjuk.
Megszüntette az agrárminisztériumot és a sertéstenyésztést is jelentősen átalakítaná a dán kormány.
2026 májusában a magyar gazdák 68,2 százalékkal több traktort vettek, mint egy évvel korábban.
A zöldség hosszú utat tett meg az amerikai őshazából addig, hogy a magyar konyha egyik szimbólumává vált.