EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Az agrárdigitalizációs és a legkorszerűbb számítástechnikai eljárások - Amerikából indulva - elérték Európát, és Magyarországon is számolni kell azzal, hogy a precíziós gazdálkodás átvétele, használata nem elodázható - fogalmazott az M1 csatorna műsorában Fazekas Sándor. Olyan számítógép-vezérelte mezőgazdasági gépek dolgoznak már sok helyen, amelyekkel a gazdálkodók jobb és megbízhatóbb minőségben termelhetnek. A magyar mezőgazdaság egyik kulcskérdése, hogy tudunk-e élni ezzel a lehetőséggel, tudunk-e alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez - vélte a miniszter.
Fazekas Sándor szerint nem csak az agrárdigitalizációban, hanem a támogatáspolitikában is korszakhatárhoz érkeztünk. A mostani közös agrárpolitikát 2020-tól felváltja az új, melynek fontos feladata lesz, hogy a családi gazdaságokat tovább erősítse. Jelenleg 27 ezer családi gazdaság van Magyarországon, számukra elengedhetetlenül fontos, hogy a támogatásokat továbbra is megkapják - tette hozzá a miniszter.










